Przygotowując zdjęcia z kończących się wkrótce wakacji odkryłam, że mam całą masę innych, starszych zdjęć, które nigdzie, o dziwo, nie zaistniały. Dlatego postanowiłam kontynuować zwyczaj aktualizowania galerii i zamieszczam tu kilka miesięcy w fotopigułce - od jesieni 2018 do końca wiosny 2019. Tak naprawdę przez ten czas wydarzyło się tu naprawdę dużo (jak zawsze zresztą). ;)

Jesień 2018 roku była jesienią piękną, złocistą i kolorową, chociaż momentami lało jak z cebra. Czyli prawidłowo :) Następująca po niej zima mocno śnieżyła, dzięki czemu mogliśmy przez prawie cały czas jeździć :) Ale były też inne rozrywki ;) Wiosna rozkręcała się powoli, ale skutecznie i dawała nam mnóstwo radości :) W końcu znowu zaczęliśmy jeździć w tereny! :)))

Z innych postów, wcześniej wrzuconych na stronę, możecie się dowiedzieć o ważniejszych wydarzeniach ORKIROwych, ale fotopigułka pokazuje np. psie przybłędy i nowy nabytek - Łakatę, o której wkrótce pojawi się fotostory :) Ale zaraz zaraz, nie wszystko naraz ;) Miłego oglądania!