Lato jeszcze trwa, jednak wakacje zbliżają się do końca wielkimi krokami, dlatego już teraz, w przeddzień urlopu, wstawiam tu wcale-nie-takie-krótkie fotopodsumowanie tego, co działo się w Brzydowie (i nie tylko) w czasie ostatnich 2 miesięcy. Mam nadzieję, że załączone zdjęcia przybliżą oglądającym atmosferę u nas panującą w czasie tych letnich zawirowań ;)

Ważniejsze wydarzenia naszej orkirowej społeczności to urodziny Kingi, która weszła w wiek dorosły oraz jej egzamin jezdności (zaliczony za pierwszym podejściem!), obrona Amelki i jej nowy stopień zawodowy (brawo nasza Instruktorko!), nowe konie w stadzie, treningi, szkolenia, w tym to najważniejsze, czyli RWYM z Denise O'Reilly, wypady w tereny i w końcu udanie zaliczone pławienie koni, ogrom pracy i zmęczenia, ale przede wszystkim wspaniale spędzony czas z dzieciakami w każdym wieku! I to wszystko w zaledwie 2 miesiące - aż wierzyć się nie chce...

Przed nami jeszcze jedno szkolenie, tym razem MOK, a właściwie nowo rozpisana impreza Rozmawiając z koniem. Dokładnie na zakończenie wakacji. I rozpocznie się kolejny nowy etap :) I znowu czekać będziemy do następnego lata, bo tylko wtedy jest tak magicznie :) Dziękuję :)