W zakładce Cennik pojawiła się nowa pozycja - rajdy konne. Tak, postanowiłam w końcu uaktywnić oficjalnie taką możliwość spędzenia wolnego czasu :) Tym bardziej, że będę korzystała tu ze wsparcia Agnieszki i Artura, gospodarzy wspaniałego miejsca w Napromie, którzy już kilkakrotnie gościli nas i nasze konie przy różnych okazjach.

Terminy rajdów będą uzależnione od dostępności naszych gospodarzy - najbliższy możliwy termin to 7-8 grudnia. Zainteresowanych proszę o bezpośredni kontakt ze mną. No i zapraszam do tej formy zwiedzania naszych pięknych okolicznych terenów :)

Dodatkowo ostatnio bardzo aktywnie kwitnie nasz dział FOTOSTORY. Nie dlatego, że naszą twórczynię dopadł szał twórczy... Przyznaję się do ogromnych zaległości, które postanowiłam w końcu uzupełnić. Dzieje się :)

Jest jeszcze jedna nowina, już nie taka wesoła - w sobotę nasze stado pomniejszyło się o jednego konia. Jazgarz pojechał do nowego domu, od teraz będzie woził na swoim grzbiecie klientów stajni w Choczewie. Ale że przyroda nie lubi próżni, dzisiaj przybył do nas gościnnie Piorun - walijczyk z Modrego Ganku, który już kiedyś u nas był jakiś czas. Jego jeźdźcem będzie Anita i zobaczymy, jak pójdzie ich współpraca :)

Aha, u sąsiadów, tuż za płotem, zamieszkały bobry! Najprawdziwsze w świecie! Ciekawe, czym się skończy takie niespodziewane sąsiedztwo ;)

Do miłego :)