Wiosna nadchodzi wielkimi krokami i powoli można zacząć przygotowania do wiosennej inauguracji w ORKIRO. Już 21 marca zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w ogniskowym spotkaniu mającym na celu pożegnanie zimy ;) W ubiegłym roku udało nam się własnoręcznie wykonać i spalić marzannę (opis TU) - jeśli w tym roku chętni do tej akcji się pojawią, to na pewno będzie wesoło!

Ognisko rozpocznie się standardowo około godziny 16stej i również standardowo proszę o zaopatrzenie się we własny koszyk. Mam tylko nadzieję, że do tego czasu trochę się u nas podsuszy... ;)

Kolejnym nadchodzącym wydarzeniem jest czerwcowa SOBuTKA i już teraz proszę wszystkich o rozpoczęcie przygotowań jakiegoś programu/planu występu. Dajcie czasu! Dla niewtajemniczonych - SOBuTKA to Swojskie Orkirowe Biesiadowanie Uwzględniające Także Końskie Aktorzenie, czyli pokazy dowolne do wybranego podkładu muzycznego. Więcej informacji mogę podać osobiście lub poszukajcie na stronie (np. TU). Do czerwca, a dokładnie do 26 czerwca, jeszcze sporo czasu, ale niech Was to nie zwiedzie - czas szybko mija i wkrótce okaże się, że SOBuTKA tuż tuż ;) Dlatego do dzieła! :)