Święta Wielkanocne tuż tuż, więc pragnę życzyć Wam Wszystkiego Najlepszego! Trochę zadumy przeplatanej radością, pysznego jajka, przesłodkiego kurczaka, bogatego zająca i oczywiście mokrego śmigusa-dyngusa! 

 

Ejże, ejże... Śmigus-dyngus?... Toż to dzień naszej Drugiej Wielkiej Bitwy Wodnej! No oczywiście, że organizujemy! I zapraszamy wszystkich w Lany Poniedziałek na godzinę 13:00 :) Ci, którzy byli w ubiegłym roku, wiedzą, czym to grozi, a tych niewtajemniczonych prosimy o przejrzenie wcześniejszych wpisów (kwiecień 2014) i obejrzenie materiału foto celem odpowiedniego przygotowania się do zajęć ;) Wodę i podstawowe naczynia tradycyjnie zapewniamy, jednak własna inwencja zarówno w narzędziach, jak i w ubraniu przeciwwodnym, mile widziana (ubranie na zmianę również) :) Po laniu ognisko? Kto za? Czekam na zgłoszenia :)

Aha, istnieje obawa, że pogoda będzie próbowała uniemożliwić nasze zamiary, bo na razie nas nie rozpieszcza, wtedy będziemy musieli rozważyć odwołanie imprezy, jednak na razie trzymajmy kciuki za rozpogodzenie :) I niech moc będzie z nami ;)