...czyli kilka ważnych informacji na temat najbliższych wydarzeń i planów:

 

1. Na naszych pięknych mazursko-warmińskich terenach ruszyła inicjatywa kucykowa, czyli działalność swoją rozpoczęło stowarzyszenie Polski Pony Klub - Północ, a wraz z nim rozpoczynają się Mistrzostwa Polskiego Pony Klubu. Stowarzyszenie nie ma wprawdzie jeszcze swojej strony internetowej, ale udziela się prężnie na FB, gdzie można znaleźć informacje na temat działalności PPKP oraz samych Mistrzostw. Wszystkich zainteresowanych tą inicjatywą i wyrażających chęć uczestnictwa w Stowarzyszeniu zapraszam do nas po odpowiednie dokumenty :)

2. Planujemy wraz z Małrelką kolejną edycję warsztatów naturalnej pracy z końmi, tym razem dla dorosłych jeźdźców. Proszę o info, kto byłby zainteresowany udziałem w tychże warsztatach, zbieramy wstępną grupę uczestników. Czas trwania piątek-niedziela (termin jeszcze nieznany, ale najprawdopodobniej kwiecień).

3. W maju  coś dla kobiet :) Weekend w damskim siodle! Przyjeżdża Edyta i będzie nas uczyła podstaw jazdy w damskim siodle. Planujemy również na zakończenie sesję zdjęciową w pięknych strojach dla każdej uczestniczki - szczegóły wkrótce :)

4. Jeszcze jedną imprezę planujemy - oczywiście zawody :) Wygląda na to, że będzie to czerwiec... 

Śledźcie naszą stronę, będę tu wrzucała wszystkie informacje :)