Z okazji zbliżajacych się Świąt pragnę przede wszystkim złożyć wszystkim życzenia, które co roku są podobne, a jednak tym razem zabrzmią wyjątkowo... Zdrowia i spokoju, radości z bycia razem z bliskimi, szczęścia w codzienności i od święta, oddechu od szaleństwa wokół i rychłego powrotu do normalności, rozumianej przez wielu różnie ;) No i do siego 2021 roku! Oby nam wszystkim się darzyło :)

Przy okazji informuję, że od 23 do 26 grudnia w ORKIRO trwać będzie przerwa świąteczna i wszystkie zajęcia grafikowe się nie odbędą. Natomiast 27 grudnia o godz. 17:00 zapraszamy na wigilię stajenną, czyli nieformalne spotkanie przy kolędzie ;) Proszę każdego uczestnika o własne zaopatrzenie żywieniowe w dowolnej postaci - oby nie za dużo ;) Posiedzimy, pośpiewamy, porozmawiamy - najpierw z ludźmi, potem z końmi, które będziecie mieli okazję nakarmić razem z nami, ich codziennymi opiekunami. Do zobaczenia :)

PS. To piękne dzieło wiszące obecnie na drzwiach naszej siodlarni zawdzięczamy Ani i Piotrowi Szostak z dalekiego Leicester - dziękujemy z całego serca i szczególnie pozdrawiamy ich córkę, Maję! Merry Christmas!