I na tym zakończymy intensywny okres szkoleniowy w roku 2023. Bo naprawdę sporo tego było przez ostatnich kilka miesięcy. Czas zimowy pogodowo nie sprzyja organizacji takich spotkań, więc poczekamy na wiosnę, ale już teraz możecie się szykować na ciąg dalszy :D Skala trudności rośnie, ale nasze umiejętności również, a mamy kilka miesięcy na ich podrasowanie :)

Relacja z wydarzenia oczywiście na stronie Akademii JNBT - zapraszam do obejrzenia, a w przyszłości na kolejne kursy, bo naprawdę warto. Zmiany w nas samych są niesamowite i przekładają się bezpośrednio na zmiany w naszych koniach, co pięknie opisała Dżoana w swoim tekście, a co jest nie tylko lukrowanym opisem, a niezaprzeczalnym faktem. Co tu dużo mówić - Pejra (mój koń) kiedyś na żwirowni? NO WAY! A teraz? Sama przyjemność :) No, może poza przygodą z pękniętym popręgiem, ale to całkiem inna sprawa :D I takich przemian jest całkiem sporo. Kto wie, może jak uzbiera się nowa grupa chętnych, to ruszymy jeszcze raz od początku? ;) Bo naprawdę warto pracować nad lepszymi relacjami z naszymi kopytnymi i starać się, aby dobrze czuły się w naszym ludzkim świecie, pełnym wyzwań dla nich. Tylko tyle, albo aż tyle :)

PS. Szkolenie wypadło (nieplanowanie) w 10. urodziny ORKIRO i to chyba stanie się już naszą świecką tradycją, że przyjazd ekipy JNBT połączony będzie z jakąś naszą imprezą ;) A co ;)