Długo nic nie pisałam z powodu braku czasu - wiele się działo i jeszcze więcej będzie się działo :) O tym, co było z pewnością już wkrótce, na razie skupię się na nadchodzących wydarzeniach :)

W najbliższą sobotę, 13 maja, w Małej Rusi odbędą się IX Małoruskie Zawody w Sportowych Rajdach Konnych (link tu: Małoruskie Zawody Towarzyskie) i nasza stajnia będzie miała tam swoją liczną reprezentację w postaci kucyków :D Zapraszamy serdecznie do kibicowania!

W następną sobotę, 20 maja, w zwanym potocznie Salezjanie odbędą się Dominikalia (link tu: Dominikalia - Bajkowa Majówka) i tam również będziemy! Zapraszamy do uczestnictwa :)

A 3 czerwca w pobliskiej stajni U Eli i Marka w Rychnowie odbędą się kolejne pokazy Kupały (link do naszej relacji z ubiegłego roku tu: Kupała 2016), na które zostaliśmy przez Elę zaproszeni, więc wszystkich, którzy mają ochotę wziąć udział w tym przedsięwzięciu, zachęcam do kreowania własnych pokazów i treningów :) Zasada jest prosta człowiek i koń w liczbie pojedynczej lub mnogiej oraz podkład muzyczny :)

UWAGA! Update: Kupała została przez organizatorów przesunięta na 10 czerwca, dla nas jest to termin niemożliwy do realizacji i w związku z tym odwołujemy nasz wyjazd do Rychnowa 3 czerwca... Obecnie rozważamy inne rozwiązanie, będziemy Was informować :)

Oj, dużo się dzieje, dużo :) Ale przynajmniej człowiek się nie nudzi ;) Pozdrawiam Wszystkich!