Poniżej prezentujemy zdjęcia, które wprawdzie pobieżnie, ale jednak w miarę dokładnie, a na pewno prawdziwie pokazują, że lekcje jazdy konnej to lekcje życia, a jeździectwo to pewien specyficzny stan umysłu ;)

Zdjęcia są podzielone na lata naszej działalności, a wśród nich znaleźć można to, co zostało uchwycone w trakcie naszej codziennej pracy. Większości z nich nie znajdziecie w żadnym innym miejscu na stronie, a część to prawdziwe perełki ;) Pozdrawiam wszystkich, którzy się na nich znaleźli. Jak również tych, których na nich nie ma, ale w naszej codzienności istnieją lub istnieli :)

To nasz pierwszy pełny rok w nowej formule i mimo uszczuplonego grona dużo się działo. Przede wszystkim był to rok pełen szkoleń i nowego dla wielu z nas spojrzenia na świat koni. Był to również rok dalszego rozwoju na wielu płaszczyznach, pracy nad sobą, co przyniosło i wciąż przynosi niesamowite efekty. Był to rok ciężkich treningów, wyjazdów na zawody i ciekawych wydarzeń, z których co większe pojawiały się w miarę na bieżąco w Aktualnościach. A dla mnie osobiście był to rok trudny ze względu na kontuzję. Tym bardziej wdzięczna jestem za to, co mam :) Dziękuję :)

Ten rok był wyjątkowo obfity w różne ciekawe wydarzenia, stąd mnogość zdjęć, a za każdym z nich kryje się fajna historia ;) I cudne wspomnienia :) Miłego oglądania :)